Техніка

та навігаційні системи

для сільського господарства

Наші новини

Сільгосптехніка Pöttinger

Бренд Pöttinger належить австрійському сімейному підприємству, яке вже понад 140 років займається професійним виготовленням сільськогосподарської техніки. Це не просто агрегати, призначені для посівних і збиральних робіт, а й ділове ставлення до клієнтів, постійних покупців. На сьогодні підприємство ставить перед собою надзавдання по виробництву кращих агрегатів, що полегшують працю фермерів, державних радгоспів, які висаджують різні культурні рослини, плодоовочеві культури, які бажають отримувати гарантовано високі врожаї.

Професійний продаж сільгосптехніки Pöttinger

На перший погляд здається, що купити сільгосптехніку Pöttinger практично неможливо, якщо не відвідати Австрію. Насправді, все досить простіше, ніж здається на перший погляд. «IMC» - надійний діловий партнер, який є офіційним представником, які реалізують високоякісну австрійську сільськогосподарську техніку за прийнятними цінами. В першу чергу потенційним замовникам пропонуються кращі сільгосп агрегати, які мають високу ефективність і справляються з найскладнішими посівними і збиральними роботами, здатні обробляти культури, допомагаючи їх ефективному зростанню. Відповідно, техніка допомагає:

  • в обробітку грунту,
  • при посіві,
  • кормозаготівлі.

Сільськогосподарська техніка Pöttinger: переваги

В першу чергу потрібно згадати про те, що австрійська якість завжди високо цінувалася. Тим більше, стабільності в сільському господарстві хоче домогтися кожен фермер. Адже стабільність в даній ситуації - це гарантія гарної врожайності та швидкого прибирання вирощених культур. Це стабільність і соціальна, і економічна, і технологічна.

Сьогодні сільгосптехніка Pöttinger в Україні представлена ​​компанією посередником у величезній різноманітності. Важливо, що і ціна агрегатів цілком доступна, ні завищена. В асортименті є причіпна навісна техніка, різні плуги, культиватори, дискові косарки, ворушилки, комбайни для кукурудзи, пропонуються і навігаційні системи. Акції, запропоновані в компанії, допомагають економити на придбанні:

  • дискових борон,
  • плугів,
  • сівалок,
  • косилок,
  • ворушилок.

Австрійська сімейна компанія пропонує великий асортимент продукції призначеної для обробки грунту. Тут і технологічні плуги, культиватори, які допомагають економити час і трудові сили. Технологічні навісні агрегати допомагають створити ідеальні умови, в яких проростають насіння та зерна різних культур. Ротаційні борони теж мають високу ефективність при роботі з грунтом. Можна сміливо сказати, що якість австрійських сільськогосподарських агрегатів простежується в кожній деталі.

Покупець, який став володарем будь-якого виду техніки отримує потужну підтримку, якісний сервіс, співробітники компанії інструктують користувача з правилами експлуатації пристроїв. Все це дозволяє високоефективно, тривалий час і без будь-яких ускладнень використовувати сільськогосподарську техніку.