Сервіс

Сервісний центр компанії «IM Компані» завжди готовий надати нашим клієнтам технічну консультаційну підтримку і допомогу з усіх питань, пов'язаних з підбором, придбанням, експлуатацією та обслуговуванням поставляється нами обладнання. Усе консультації безкоштовно. Навчання персоналу замовника по експлуатації та обслуговуванню обладнання проводиться фахівцями нашого сервісного центру, що дозволяє забезпечити високий якісний рівень таких послуг.

 

У нашому сервісному центрі є повна технічна документація на будь-яке обладнання, товари і матеріали, що випускаються нашими постачальниками. Тісний зв'язок з постачальниками в області технічної підтримки пропонованої нами продукції забезпечує актуальність методичних матеріалів, технічних бюлетенів, інформації про модифікаціях, що знаходиться в експлуатації обладнання. Ми готові надати своїм клієнтам повну підтримку щодо будь-якого обладнання та товарів, придбаних у нашій компанії.

 

Якщо у Вас виникли питання або труднощі, з'явилися потреби або завдання в області точного землеробства, якщо у Вас недостатньо інформації для прийняття правильного рішення, якщо Вам потрібна порада професіоналів - звертайтеся до нас! Ми завжди раді допомогти, і готові зробити все можливе, щоб підтвердити правильність Вашого вибору.