До каталогу

Система Trimble AP EMD

Система Autopilot Electric Motor Drive (AP EMD) повністю замінює гідравлічний автопілот, вона розроблена на основі складових двох популярних систем автоматичного водіння:
    
    1.Електромотора системи Ez Pilot - SAM200
    2.Навігаціонного контролера системи Autopilot - NavIII
 
Використання AP EMD дозволить Вам легко переставляти систему між транспортними засобами. Якщо у Вас є така потреба, то вам необхідно буде придбати один повний комплект AP EMD для однієї одиниці техніки, а на іншу досить буде адаптаційний комплект (кабелі і монтажний комплект електромотора SAM200). Дисплей, навігаційний контролер і мотор з легкістю можна переставляти між технікою в залежності від завдань або сезону робіт. Зміна системи займає менше 1 години.

В результаті Ви отримуєте універсальне рішення, яке можна використовувати на тракторі, обприскувачі або комбайні, а також високу продуктивність повноцінного автопілота з швидким виходом на задану траєкторію і високою стабільністю на надвисоких і наднизьких швидкостях.

Створення такого рішення, як AP EMD дозволило вирішити ряд завдань:

1.Швидка зміна Електропілота між одиницями техніки

2.Продуктивність гідравлічного Автопілота

3.Швидкий вихід на лінію з технологією On Swath

4.Проста і швидка установка

5.Велика кількість підтримуваної техніки (понад 700 моделей)

6.Установка на техніку, яка знаходиться під гарантією

7.Можливість заощадити на покупці автоводіння на кілька одиниць техніки, яка використовується неодночасно (трактор або комбайн)

8.Немає необхідності використовувати додаткові датчики (тиску, кута повороту, гідроклапан), що спрощує систему.