Де придбати Trimble в Україні

GPS обладнання користується в даний час високою популярністю завдяки максимальній зручності в процесі експлуатації. Цифрове обладнання вдається купити і використовувати при необхідності визначення розташування на місцевості. Приймач працює з високою точністю прекрасно переносить роботу в складних польових умовах.

Якщо мова йде про імпортні приймачі, варто звернути увагу на GPS-навігатори, створені в Сполучених Штатах Америки. Це неперевершена якість з відмінним програмним забезпеченням, що відповідає найвищим світовим стандартам. Американські Trimble GPS прекрасно переносять роботу в умовах підвищеної вогкості, заморозків. Агрегати працюють під палючим сонцем без перебоїв. Вони мають якісний корпус з високою вологозахистом, пиловий захистом. Деякі моделі приймають сигнал системи ГЛОНАСС, що підтримується унікальною системою Trimble R-Track.

Технологічні GPS приймачі Трімбл розробляються в Сполучених Штатах Америки ще з 1978 року. До сих пір в компанії працюють над розширенням асортименту подібного обладнання, щорічно доповнюючи пристрої новими:

  • технологіями,
  • програмами,
  • модифікаціями.

На виставці 2012 року в Німеччині приймачі GPS були визнані проривом року.

Кожен приймач, який зроблений вищевказаної компанією - це унікальні розробки, досягнення науки і техніки, висока ефективність супутникового позиціонування об'єкта. Кожна модифікація приладу, ціна на яку варіюється в залежності від програмного забезпечення - це ефективна служба в польових умовах без поломок, без зависань.

  • Пристрої оснащуються цифровими дисплеями з чітким зображенням.
  • Прилади прості в управлінні.
  • Кожен екземпляр - це суперміцний корпус, вироблений з технологічних полімерів.

Деякі пристрої випускаються в одночастотної або двочастотний модифікації. Окремі моделі представляють собою універсальні пристрої, легко сумісні з іншими приладами і девайсами. Основні відмінності даних пристроїв у використанні унікальних технологій. Завдяки цьому вдається кожного разу отримувати стабільні, найточніші результати при будь-яких польових умовах. Прийом сигналу у приймача завжди чіткий.

Унікальна система Super Point - це можливість проводити вимірювання шляхом зміни нахилу. Високоефективний прилад відмінно підійде для широкого спектра задач в геодезії, при проведенні межування і в картографії.