Культиватор Pöttinger: особливості та переваги

Що потрібно для того щоб практично моментально обробити величезні території, створивши ідеальні умови для проростання насіння? Обов'язково купити культиватор Pöttinger, який обробляє грунт швидко і високоефективно. Пристрій має компактну базу. Адже висота конструкції всього лише 80 см.

Грунт, в буквальному сенсі слова, вільно перемішується, проходячи через технологічний культиватор. Грунт збагачується киснем, добре перемішується з добривом, якщо таке закладається перед посівною. Техніка забезпечує хорошу базу (обробку грунту), як наслідок:

  • прекрасний урожай;
  • високі доходи фермерського або державного господарства.

Особливості пристрою культиваторів Pöttinger

Високотехнологічний австрійський культиватор Pöttinger - неперевершена якість у кожній деталі, незмінно доступні ціни, зручність в процесі експлуатації. Це навісне обладнання, яке дуже просто монтується, наприклад, на імпортну або вітчизняну важку техніку. Навісний блок встановлюється в кілька положень, дозволяючи відрегулювати під майбутні роботи рівень верхньої тяги. Зручне регулювання дозволяє створити технологічний симбіоз трактора і навісного обладнання, яке швидко справляється зі своїм основним завданням - розпушуванням грунтового грунту перед майбутніми посівними роботами.

Щоб швидко почати і закінчити орання грунту, варто купити культиватор Pöttinger в Україні, поповнивши склад техніки одним з найкращих екземплярів. Адже агрегат має вигнуту стійку, яка дозволяє високоефективно регулювати кут нахилу. Саме завдяки цій опції поліпшується ефект перемішування ґрунту, що, в принципі, в основному і потрібно при підготовці грунтово-грунту до майбутньої посівної. Важливо, що не доведеться переплачувати, адже ціна на австрійський примірник цілком доступна.