Валкоутворювач Pöttinger - особливості

Заготівля корму на зиму для великої рогатої худоби, дрібних сільськогосподарських тварин не завжди відбувається в максимально комфортних умовах. Іноді доводиться косити траву, ворушити сіно, готуючи його до зимового зберігання в досить складних, несприятливих умовах. Наприклад, в гірській місцевості, де складний ландшафт, що істотно ускладнює польові роботи. Але і з цієї ситуації є досить простий вихід - купити валкоутворювач Pöttinger від всесвітньо відомої австрійської компанії.

Декілька модифікацій валкоутворювачів

Унікальні валкоутворювачі Pöttinger сьогодні представлені для покупців в декількох модифікаціях. Це можуть бути агрегати з бічним укладанням валки, які підійдуть і для гірської місцевості і для стандартних територій, які не мають складного ландшафту. Завдяки якісним базовим налаштуванням вдається ідеально адаптувати навісне обладнання до поверхні грунту. Тут є незалежний рухливий роутер, що допомагає експлуатувати пристрій з максимальною зручністю та в абсолютно різних умовах, практично на будь-якій місцевості. Важливо, що ціна на навісне обладнання доступна. І купити в Україні подібні пристрої вдасться недорого.

Перевагами валкоутворювача з бічним укладанням можна назвати досить простий монтаж навісного обладнання з трактором. Проста зчіпка дозволяє не тільки швидко змонтувати агрегати один до одного, але і без проблем управляти валкоутворювачем навіть на крутих поворотах. Природно, що навісний агрегат доведеться періодично обслуговувати. І часовий інтервал техобслуговування становить 50 годин. Деякі модифікації мають функцію валкоутворювання. Моделі відрізняються гарною адаптивністю до різних (навіть найскладніших) умов проведення робіт.