Плуг Pöttinger - ефективна робота і високі врожаї

Ще століття тому поле, призначене, наприклад, під посадку картоплі, моркви, буряка обробляли плугом, який простягався по поверхні грунту конем або людиною. Робота була воістину каторжної. Як наслідок врожайність була низька, адже зорати складну грунт було досить непросто. Сьогодні все радикально змінилося.

На ринку з'явилися спеціальні сільськогосподарські навісні агрегати від відомої австрійської марки. І тепер щоб не ускладнювати життя, швидко обробляти будь-яку найскладнішу грунт, потрібно всього лише купити плуг Pöttinger, вибравши агрегат з декількох представлених модифікацій.

Міць і сила Поуг Pöttinger

Найпотужніші з усієї лінійки компанії - плуги Pöttinger під модифікацією Servo 6.50. Це справжня міць, яка стала доступна покупцеві тільки з появою на ринку австрійського представництва технічних агрегатів. Цей плуг представлений:

  • на 6,
  • на 7,
  • на 8 корпусів.

Відповідно, плуг має різну масу, відмінну один від одного продуктивність. Пристрій чіпляється до трактора за допомогою спеціальної зчіпки. У масивному блоці поміщені нижні важелі і навішування.

Зручна конструкція є гарантом прямолінійності і плавного повороту плуга, але всього лише на 150 градусів. Це в тому випадку, якщо ширина самого трактора не перевищує 3 м. Плуг здатний зорати будь-яку грунт і навіть найскладнішу. Це може бути глина, суглинок, кам'янистий грунтово-грунт. тут:

  • подвійний навісний кронштейн;
  • потужний зворотний вісь на шарнірному монтажному з'єднанні.

Плуг створений спеціально для високої продуктивності в полях при проведенні підготовчих робіт перед майбутньою посівною.

Сьогодні на це чудо техніки в Україні представлена ​​гуманна ціна. Покупцеві не доведеться переплачувати. До того ж замовник отримує кваліфіковану консультацію по експлуатації техніки та наступний експертний сервіс обладнання.