Косарка Pöttinger - зручно і надійно

Європейська якість сільськогосподарської техніки давно завоювала неймовірну популярність і любов споживачів. Це якість за розумною ціною, бездоганна працездатність, хороша ремонтопридатність. І якщо мова йде про сільгосп косарки - варто звертати увагу тільки на австрійські агрегати, які можна придбати в Україні, не відвідуючи Австрію, чи не замовляючи техніку за допомогою спілкування з потенційними зарубіжними партнерами.

Придбати агрегат просто, тим більше за розумною ціною, не переплачуючи. Варто звернутися до комапнії «IMC», яка реалізує технічну сільгосппродукцію, що допомагає в обслуговуванні пристроїв на протязі подальшої експлуатації. Грамотний продавець вводить покупця в курс справи, навчаючи роботі з сільськогосподарською технікою.

Вирішено купити косарку Pöttinger для фірми або державного наділу землі? Правильно, такі косарки призначені для покосу трави, скоса соломи, що далі використовуються, як кормові культури на зиму для худоби. Агрегат ідеальний в адаптації до особливостей ландшафту будь-якої складності. Пристрій має низькі втрати листової маси, чітко і планомірно виконує роботу згідно з графіком, не втрачає час на перенастроювання, корекцію роботи. Всі конструктивні деталі агрегати працюють злагоджено. І головна перевага таких косарок - це:

  • швидке зрізання трави;
  • стійкість до складних умов експлуатації;
  • легкість ходу.

Універсальна косарка фронтальна Pöttinger - проста адаптація до поверхні. Пристрій відповідає всім вимогам практики і оснащено революційним навісним кронштейном. Тут особлива косячная балка, яка проходила багаторазові випробування перед тим, як була втілена в життя. Косячна балка - це плоска канонічна поверхня, яка легко і ефективно справляється зі складними роботами.

Австрійська дискова косарка Pöttinger - пристрій з дисками в кількості 5, 6, 7, 8 або 9 штук. Косарка не забивається, завжди працює злагоджено, швидко, без обтяжливого обслуговування.