Сівалка Pöttinger - сила та надійність

Для отримання хорошого рясного врожаю сільськогосподарських працівників, приватним фермерам потрібно не тільки добре обробити ґрунт, удобрити його, а й якісно висіяти насіння, коренеплоди. Робота ця:

  • досить складна,

  • тривала,

  • забирає багато часу.

Щоб спростити собі задачу, варто купити сівалку Pöttinger від австрійської компанії. Цей агрегат має чітко продуману концепцію. Пристрій представлений як повноцінна коротка базова дискова борона. Вона дуже ефективна висаджує культури, обробляє територію шириною від 3 до 9 метрів. Отже, зона обробки поля буде варіюватися від модифікації пристрою, від індивідуальних налаштувань сівалки.

Розповідаючи при про посадку зерна, хотілося б відзначити спеціалізований агрегат, який справляється з цим завданням практично одномоментно. Це рядна сівалка, яка дозволяє:

  • охоплювати ширші території.

  • якісно висівати культури.

Техніка рядового посіву розкидає зерно в спеціально пророблені борозни, заглибинах зробленим спеціалізованими дисками. Унікальна за своєю конструкцією сівалка зернова Pöttinger не має якісних аналогів, які б могли статтею гідною заміною агрегату.

Важливо розуміти, що сівалки Pöttinger в Україні не просто стандартно висаджують все культури без винятку, але можуть контролювати глибину посадки, якість ущільнення. Це дає гарантію ідеальної обробки поверхні ґрунту, отже, і з насолодою врожаю, який вдається отримати. Крім того, ціна на агрегат доступна. Деякі серії сівалок додатково оснащені опціями по внесенню мінеральних добрив відразу ж при посадці або після. Спеціальні диски, які встановлені на гумових деталях, добре розпушать, перемішують ґрунт. Такі диски служать довго, не вимагають спеціального обслуговування, практично не виходять з ладу.