Прес підбирач рулонний Pöttinger

При роботах, пов'язаних з заготівлею корму для худоби на зиму, в обов'язковому порядку використовується потужний трактор з навісним обладнанням, що допомагає заготовляти і збирати силос, просушувати його. Для змотування готового сіна використовується рулонний прес-підбирач Pöttinger від передового австрійського виробника. Агрегат допомагає укладати скошену і вже просушену траву - так, щоб було зручно замотувати її в спеціальні рулони.

Під час пересування навісне обладнання (оснащене валками), ефективно підхоплює суху траву. потім:

  • заготівля викладається штабелями;
  • падає в спеціальну припливну камеру, яка стискає висушений силос, зменшуючи загальну масу в обсязі;
  • заготовка обертається;
  • сіно або солома змотуються в об'ємні рулони.

Готове сіно закручується в величезні тюки, які зручно зберігати, транспортувати, використовувати в подальшому на фермі або в приватному господарстві.

Щоб полегшити процес заготівлі корму на зиму, варто звернути найпильнішу увагу, а потім купити прес підбирач рулонний Pöttinger за невисокою ціною і у відмінній якості. Такий агрегат має ширину захвату 1,65 м. Приналежності формує рулони діаметром 1,8 м, довжиною 1,5 м. Маса рулону з сіном - це приблизно 500-700 кг, якщо мова йде про соломі - це вже 400 кг. Важливо розуміти вагу і розміри готових тюків, щоб розрахувати параметри майбутньої транспортування, зберігання або складування кормової заготовки.

Навісне обладнання, створене спеціально для змотування сіна в рулони, продається сьогодні за доступною ціною. Щоб придбати прес-підбирач в Україні, потрібно замовити агрегат в компанії «IMC», яка надає високотехнологічні австрійські агрегати до реалізації та сервісне обслуговування обладнання, дає грамотні консультації по експлуатації технічних пристроїв.