Граблі-ворушилки Pöttinger - переваги

Заготівля сіна на зиму - це стратегічно важливий захід. Фермери, які утримують худобу, прекрасно розуміють всю важливість заготовки. Але якщо порушити технологічний процес просушування сіна, то якісні заготовки перетворяться в відходи, використовувати які не можна. Важливо:

  • своєчасно ворушити сіно;
  • перевертати просихає траву;
  • допомагати високоефективної просушування соломи.

Ще кілька десятиліть ця робота проводилася тільки ручним способом. Фермери та наймані співробітники ворушили солому і трав'яну заготовку за допомогою граблів і вил, проводячи складний захід за допомогою тільки лише ручної праці. Сьогодні ситуацію можна разюче змінити, якщо купити ворушилку Pöttinger від всесвітньо відомого австрійського виробника.

Технічні особливості ворушилки Pöttinger

Іноді таку систему називають «суперграблі». Причіп встановлений на легких, добре керованих шасі. Це причіпне обладнання, яка монтується до трактора. Агрегат прекрасно маневрує, добре вписуючись в повороти, завдяки прекрасно продуманій тягової системі. У машини висока маневреність, простий приводний механізм через карданні вали. Пристрій має досить плавний хід, що допомагає ретельно і ефективно ворушити трав'яну заготовку та солому.

Австрійська навісна ворошилка для сіна Pöttinger - необхідне придбання, яке має тривалий термін служби. На кожен екземпляр, придбаний в фірмі, не тільки пропонується продаж механізмів, а й сервісне обслуговування - видається гарантійний талон і якості. Ціна виробу вище, ніж на вітчизняні агрегати, але і якість тут в рази краще. Це унікальний екземпляр, який сьогодні в Україні придбати дуже просто, звернувшись в компанію «IMС», яка офіційно представляє австрійське підприємство зі світовим ім'ям.