Продаж дискових борон Pöttinger

Неопрацьоване нове або занедбане поле, яке вирішено використовувати під посівні роботи - це справжня проблема для фермера та великого державного сільськогосподарського об'єднання. Кам'янисті щільні шари, прилеглі один одному - це реальна проблема при розпушуванні перед підготовкою ґрунту перед подальшими посівними заходами. Використовувати наявне навісне обладнання, яке не дуже ефективно справляється із завданням? Ні, це невірне рішення. Тільки найкраща австрійська техніка - дискова борона Pöttinger - прекрасний шанс збільшити продуктивність праці впоратися з роботою швидко і дуже ефективно.

Якісна підготовка грунту - це запорука успіху

Щоб купити дискову борону Pöttinger сьогодні не потрібно їхати за кордон. Досить звернутися до «IMC», який займається не тільки реалізацією сільськогосподарських агрегатів, а й надає їх якісне обслуговування, що надаються в експлуатацію пристроїв. Дискова борона має досить коротку базу. Пристрій призначений для обробки ґрунту. Конкретно, проводяться:

  • високоефективна операція розпушування;

  • перемішування ґрунту;

  • перевертання шарів ґрунту.

Інші модифікації можуть бути призначені для догляду за пророслими сільськогосподарськими культурами.

Окремі моделі пристроїв пропонуються для використання їх при руйнуванні ґрунтової кірки. Іноді дискова борона служить експертним помічником при знищенні ще досить молодих і зовсім незміцнілих бур'янів. Тобто австрійські дискові борони Pöttinger в Україні - найкращий помічник, який моментально справляється:

  • з боронуванням;

  • доглядом за рослинами;

  • операціями з розпушування ґрунту;

  • маніпуляціями при перемішуванні і вирівнюванні поверхні поля, призначеного під посівні роботи.

Важливо, що ціна на агрегати доступна. Замовникам надається сервіс пристроїв також, як і консультації перед першою експлуатацією агрегатів. Все це все складові успіху!