До каталогу

Електричний підрулюючий пристрій Trimble EZ-Pilot

Електричний підрулюючий пристрій EZ-Pilot використовує навігаційні GPS дані від дисплея CFX 750 і автоматично повертає кермове колесо в потрібну сторону, тим самим знижує стомлюваність водія і збільшує продуктивність.


Опис:

 

Підрулюючий пристрій забезпечує точність при паралельному водінні до 2-3 см при використанні базової станції RTK і до 7-10 см при використанні сервісу диференціальних поправок Omnistar. Завдяки високій точності система може використовуватися як для сівби озимих так і для міжрядної обробки просапних культур (соняшник, кукурудза та ін.). Для виконання робіт з такою точністю система підрулення є необхідністю, так як механізатор фізично не зможе витримати таку точність. За рахунок застосування нової технології компенсації нерівностей Т3 система виключно точно реагує на відхилення трактора від заданого маршруту, швидко і правильно повертають його на місце.

Простота установки і роботи
• Електричний підрулюючий пристрій максимально просто в установці, настройках і використанні. За рахунок новітньої запатентованої конструкції виключається прослизання.
• При монтажі системи не потрібно операцій зі зняття керма. При поломці техніки може легко встановлювати заново з одного транспортного засобу на інший.
• Мінімальний час на установку, перевстановлення та підключення.
• Мінімальний час відгуку серед аналогів
точність керування
• Після кількох хвилин використання електричного автопілота Ви переконаєтеся в тому, що система акуратно керує трактором і точно веде його по вибраному маршруту. Таким чином, виключаються помилки оператора викликані втомою.

 

Сенсорний дисплей від Trimble для паралельного водіння і точного землеробства

 

Вбудований приймач, що дозволяє працювати з будь-яким рівнем точності аж до 2,5 см і сумісний з ГЛОНАСС, доводить дисплей CFX-750 ™ до ідеального рішення чи не для всіх типів культур,
Розмір кольорового екрану, 20 см
Сенсорний екран                                   
Вбудований GPS приймач                     
Субметровой точність 20-30 см              
OmniSTAR ХР / HP + точність 5-10 см   
RTK точність 2,5 см                               
Сумісність з ГЛОНАСС                          
Сумісність з AutoPilot Trimble                 

 

 

Комплект навігації включає в себе:

 

1.Дісплей CFX-750 з антеною.
2.Подрулівающее пристрій Ez-Pilot (SAM-200) Trimble ZTN82000-80
3.Установочний комплект і рульове колесо.